Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Start arrow 2008/2009 arrow Z życia szkoły arrow Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty Szkoły

 

Dni OtwarteW dniu 18 marca 2009 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści i ich rodzice. Mieli okazję poznać naszą szkołę i pracujących w niej nauczycieli. Nasi Goście zobaczyli również przedstawienie Koła Teatralnego "Królewna Śnieżka w nowym wydaniu". Potem dzieci, podzielone na grupy według losowo wybranych kolorowych medali, wzięły udział w zajęciach sportowych, plastycznych, muzycznych, komputerowych i językowych. W tym czasie ich rodzice wysłuchali krótkiego przemówienia Pani Dyrektor i zapoznali się z prezentacją multimedialną dotyczącą funkcjonowania  szkoły. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami zwiedzały szkołę, oglądały sale lekcyjne, świetlicę, jadalnię oraz wystawę prac plastycznych uczniów naszej szkoły.
Mamy nadzieję, że wszystkim Gościom się u nas podobało i że od września powitamy ich jako nowych uczniów "ósemki" Uśmiech

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
administratorzy strony: Agnieszka Duszyc i Katarzyna Bugaj