Drukuj

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/19:

1     BAŁA Bartosz

2     BIŁAN Julia Maria

3     BŁAŻEJEWSKA Nela Maria

4     BRZESZCZ Marcel Marcin

5     BRZEZIŃSKA Julia Aleksandra

6     CICHECKA Klaudia

7     CHALABOWSKA Lena Olga

8     CZECHOWSKI Tobiasz Aleksander

9     DOBOSZ Bruno

10   DRAŃSKI Mateusz

11   DRĄŻKIEWICZ Alicja Elżbieta

12   GAWLIK Natalia

13   GÓRNIK Zuzanna Amelia

14   GRUSZKA Krzysztof

15   GZYL Antonina

16   HAŁĘZA Magdalena

17   HATOWSKI Kasjan Samuel

18   JAMROWSKA Anna

19   JAMRÓZ Aleksander

20   KAMIŃSKA Julia

21   KASPRZYK Aleksander Wiktor

22   KASTEK Ksavier Beniamin

23   KĘDZIOR Maria

24   KOŁODZIEJ Olaf

25   KOTARSKI Jakub

26   KOWALSKI Adrian

27   KOŹBIAŁ  Monika Bogna

28   KOŹMIŃSKI Filip

29   KRUMM Eliza Klaudia

30   KRYCZKA Wojciech

31   KRYŚ Antoni

32   KSEŃ Maksymilian Damian

33   KUĆMIERZ Aleksander

34   KUŹMICKA Julia Amanda

35   ŁABIŃSKI Alan Szymon

36   ŁYSEK Magdalena Laura

37   MACHNIK Mateusz

38   MAŁECKI Milan Marcel

39   MAREK Piotr Jarosław

40   MATUSZCZYK Lena

41   NAWROCKA Milena Maria

42   NOWAK Lena

43   NOWAK Oliwier

44   NOWAK Wiktoria

45   OLEKSIAK Oliwia

46   OPIŁKA Alan

47   ORŁOWSKI Maksymilian Stanisław

48   OSET Natalia

49   PAŃPUCH Jakub

50   PŁAZAK Emilia

51   PRANIUK Jadwiga Anna

52   PROKOPEK Maja Sylwia

53   PRZEŚLICA Jan

54   PRZYBEK Kinga

55   RUSKI Maciej

56   RYKAŁA Dominik

57   SALBERT Jakub

58   SEKŚCIŃSKI Tomasz Adam

59   SKWAREK Nicole Magdalena

60   SOROKA Julia Michalina

61   STEFANIAK Igor Jakub

62   SZYDZIAK Natasza Helena

63   TERLECKA Izabela

64   TKACZYK Marta

65   ULINIARZ Adam

66   WIDAWSKA Amelia

67   WLAZŁO Maja Sabina

68   WÓJCIK Mikołaj Marek

69   WRÓBEL Filip Tadeusz

70   ZDONEK Igor

 

Ostateczne przyjęcie dziecka do Szkoły Podstawowej nr 8 w Sosnowcu nastąpi po potwierdzeniu przez rodzica woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia złożonego w sekretariacie szkoły do dnia 21.03.2018 roku do godziny 15:00.

Lista uczniów niezakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/19:

 

1.    STERNAL Xawery