Dnia 3 marca 2016 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Dzień ten, to już tradycja. Spotkanie co roku ułatwia rodzicom podjęcie decyzji o wyborze placówki kształcenia dla swoich pociech. Wszystkie przybyłe w tym dniu dzieci otrzymały przy wejściu kotyliony w kilku kolorach, które decydowały o tym, w jakich zajęciach wezmą udział. Jak co roku goście mogli obejrzeć występy artystyczne przygotowane przez Szkolne Koło Teatralne pod opieką pani Eweliny Adamczyk. Następnie dzieci udały się na zajęcia plastyczne, muzyczne i językowe.

W czasie, gdy przyszli uczniowie naszej szkoły byli na swoich pierwszych lekcjach, rodzice mogli obejrzeć multimedialną prezentację szkoły oraz  zapoznać się z ofertą szkoły przygotowaną przez Dyrektora szkoły. Dzieci wróciły z zajęć zadowolone z prezentami i razem z rodzicami mogły zwiedzić szkołę. Największym zainteresowaniem cieszyła się świetlica oraz sala informatyczna ;) Wielu rodziców w tym samym dniu zdecydowało się zapisać swoje dziecko do naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

Relacja fotograficzna z Dnia Otwartego: