Nasza szkoła zakwalifikowała się do 17 edycji International Education Week.

Tydzień Edukacji Międzynarodowej  to międzynarodowa inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu i Departamentu Edukacji, mająca na celu promowanie programów wymiany międzynarodowej i zachęcanie do uczestniczenia w nich, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta co roku z przyjemnością wspiera tę inicjatywę poprzez organizację spotkań z amerykańskimi stypendystami Fulbrighta przebywającymi w Polsce oraz doradcami edukacyjnymi.

Tegoroczna edycja International Education Week odbyła się w dniach 13-17 listopada 2017 r. jednak ze względu na bardzo duże zainteresowanie szkół i napięty grafik naszego gościa, jego wizyta w szkole odbędzie się dopiero w kwietniu 2018 roku.

Obraz w treści 1