Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka 25 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. 

Uczniowie klas I-III bawili się na sportowo przy ul. Naftowej. Na uczestników czekały różne konkurencje: 

- bieg na czas
- skok w dal
- badminton 
- skoki przez skakankę
- tor przeszkód
- kręgle 
- kręcenie hula- hop

Wszystkie dzieci bardzo się starały, aby pokonać trudne konkurencje. Pogoda nam dopisała i humory również!

Dla uczniów klas IV - VII nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali mini-MUNDIAL 2018. 12 drużyn, 12 państw, 12 krajów rozegrało ze sobą mecze grupowe, potem półfinały i walka o medale... Miejsce III zajęła drużyna BELGII (VII a), II miejsce przypadło BRAZYLII (VI a) i I miejsce po zaciętej walce, rzutach karnych i mistrzostwo naszej szkoły zdobyła FRANCJA (VII c). Taka sama klasyfikacja medalowa wystąpiła u dziewcząt, które oprócz kibicowania, same walczyły w rozgrywkach. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!