Dnia 22 czerwca 2018 roku o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV - VII. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska.

Następnie Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania.

Klasy IV – VII przez cały rok szkolny rywalizowały ze sobą o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. W tym roku tytuł Super Klasy i Puchar zdobyła ponownie klasa VII c pod opieką wychowawcy pani Agnieszki Karalus - gratulujemy!

Akademię dla klas IV - VII zakończył krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy IVa pod opieką wychowawcy pani Sylwii Piwowarczyk.

O godzinie 11.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu szkoły zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy  IIIa pod opieką wychowawcy pani Doroty Sali.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowo wzruszające, po 14 latach żegnała się ze szkołą Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Cała społeczność szkolna – uczniowie, rodzice, nauczyciele – z łezką w oku dziękowała za wspólnie spędzone lata. Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska przestawiła wszystkim swoją następczynię, która od 1 września 2018 roku przejmie stery szkoły – Panią Dyrektor Beatę Grygutis.