Również tym roku nasza szkoła zakwalifikowała się  do 18 edycji International Education Week. Tydzień Edukacji Międzynarodowej  to międzynarodowa inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu i Departamentu Edukacji, mająca na celu promowanie programów wymiany międzynarodowej i zachęcanie do uczestniczenia w nich, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta co roku z przyjemnością wspiera tę inicjatywę poprzez organizację spotkań z amerykańskimi stypendystami Fulbrighta przebywającymi w Polsce oraz doradcami edukacyjnymi. Tegoroczna edycja International Education Week odbyła się w dniach 12-16 listopada 2018 r. jednak ze względu na bardzo duże zainteresowanie szkół i napięty grafik naszego gościa, jego wizyta w szkole odbędzie się dopiero w maju 2019 r.

Wszystkie wydarzenia w Polsce związane z International Education Week są zaprezentowane na stronie Education USA Poland: https://educationusa.pl/iew/