W dniu 31.05.2019 r. w godzinach 8:45-12:00 odbył się w naszej szkole FESTYN SPORTOWY z okazji Dnia Dziecka. wszyscy uczniowie klas I-III z okazji Dnia Sportu udali się, jak co roku, na boisko trawiaste przy ul. Naftowej. Odbyły się tam rozgrywki sportowe: rzuty do celu, odbijanie piłeczki, skok w dal, bieg slalomem, hula - hop, skakanie przez skakankę. Klasy IV, V i VI rywalizowały ze sobą w kategorii dzieci: w piłce nożnej, dwóch ogniach, przerzucance oraz tenisie stołowym, natomiast klasy VII i VIII już jako młodzież sprawdziły swoje umiejętności; w siatkówce, koszykówce, ale także dwóch ogniach i tenisie stołowym.

Pogoda dopisała, wszyscy się dobrze bawili. Dzień był bardzo udany!!!

 

Festyn sportowy SP 8 - klasyfikacja medalowa gier zespołowych klas IV - VI i VII - VIII !!
PIŁKA NOŻNA klas IV - VI:
1 miejsce VI B
2 miejsce V A
3 miejsce IV D
SIATKÓWKA klas VII - VIII:
1 miejsce VIII B
2 miejsce VII A
3 miejsce VIII A
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT klas VII - VIII:
1 miejsce VIII B
2 miejsce VII A
3 miejsce VIII A
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW klas VII - VIII:
1 miejsce VIII B
2 miejsce VII A
3 miejsce VIII A
DWA OGNIE klas IV - VI:
1 miejsce VI A
2 miejsce VI B
3 miejsce VI C
PRZERZUCANKA klas IV - VI:
1 miejsce VI B
2 miejsce V A
3 miejsce IV D