Oferta dodatkowych zajęć pozalekcyjnych

Zajęcia taneczne Dance Mix dla dzieci w wieku 7-10 lat:

Oferta zajęć tanecznych

GORĄCY

Dodany: 2021-09-07
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji: 2021-09-07
Zmieniony przez: Agnieszka

Drodzy Rodzice!

Od września proponujemy uczniom dołączenie do zajęć z robotyki:
Misja Robotyka to nowatorska forma edukacji dla dzieci. Wykorzystując to, co dzieci kochają najbardziej: klocki LEGO oraz grę MINECRAFT uczymy dzieci programowania.
Zajęcia MISJA ROBOTYKA to:
• Matematyka i fizyka wykorzystane w praktyce
• Kreatywne wykorzystywanie możliwości, jakie dają nowoczesne technologie
• Dobra zabawa poprzez naukę!

Miłośników Robotyki oraz Minecrafta zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.misjarobotyka.pl/katowice/zajecia-pozalekcyjne

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

Misja Robotyka:  531 919 108

Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage od nowego roku szkolnego poprowadzi dodatkowe zajęcia z języka angielskiego na terenie naszej szkoły. Early Stage uczy na terenie naszej szkoły już od 10 lat! W ramach Programu Partnerskiego nasza szkoła otrzymała:

• dostęp premium do platformy Eduelo dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli
  • zestaw innowacyjnych materiałów metodycznych
  • dostęp do cyklu szkoleń metodycznych dla nauczycieli oraz cykl specjalnych webinarów wychowawczo-psychologicznych dla Rodziców
  • możliwość skorzystania z warsztatów językowych dla uczniów na różnych poziomach zaawansowania

Kurs Early Stage obfituje w muzykę, taniec, rytm, ruch a także projekty plastyczno-językowe oraz multimedialne i dobrą zabawę. Wspólne lekcje angażują wszystkie zmysły i uruchamiają dziecięcą wyobraźnię co pozwala na przyswajanie wiedzy w sposób naturalny i zgodny z rozwojem każdego dziecka.

Wszystkich Rodziców zainteresowanych rozpoczęciem wspólnej przygody językowej zapraszamy na stronę: https://earlystage.pl/pl/zapisy/sosnowiec/nowy

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

Early Stage: 532 548 790