Boisko sportowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z boiska sportowego. Rozpoczyna się wiosna, a więc sezon korzystania z obiektów sportowych na świeżym powietrzu. Dbajmy o nasze boisko, zwracajmy uwagę również na innych użytkowników, zgłaszajmy wszystkie zauważone nieprawidłowości, żebyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się boiskiem w dobrym stanie. Niestety każda usterka i każde zniszczenie będą powodowały przerwy w możliwości korzystania z boiska. Pamietajcie też, że boisko objete jest monitoringiem całodobowym i że za wszelkie uszkodzenia materialnie odpowiada osoba, która wyrządziła szkodę lub jej prawni opiekunowie.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BOISKA SPORTOWEGO

W dniu 5 listopada 2015 roku nastąpiło uroczyste otwarcie naszego wielofunkcyjnego boiska, wybudowanego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego.

W oficjalnej uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Prezydent Miasta p. Arkadiusz Chęciński, pełnomocnik ds. oświaty p. Zbigniew Byszewski, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta p. Michał Mercik, dyrektor MZZL p. Joanna Sekuła, pracownik biura poselskiego posła Jarosława Pięty p. Anna Gzyl, radny Rady Miasta p. Tomasz Bańbuła, pan Artur Kaczmarek – pomysłodawca i autor projektu, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, przedstawiciele Rady Rodziców oraz absolwenci naszej szkoły.