Zagłębiowska Konferencja dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

Serdecznie zapraszamy do rejestracja dzieci na warsztaty "Terapia przez Sztukę" 3 kwietnia 2023, 16:00-18:30 poprzez formularz zgłoszeniowy

Szkoła Podstawowa nr 8 oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu  zapraszają na bezpłatną ZAGŁĘBIOWSKĄ KONFERENCJĘ NT.: „POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA UCZNIA W SPEKTRUM AUTYZMU (ASD) W SYSTEMIE EDUKACJI" oraz bezpłatne warsztaty "Terapia przez Sztukę".

Przedstawiamy Zespół SP8 ds. realizacji promocji konferencji i warsztatów oraz zespół nauczycieli prowadzących warsztaty.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Zagłębiowskiej Konferencji dla rodziców, nauczycieli i specjalistów której tematem będzie "Pomoc psychologiczno - pedagogiczna dla ucznia w spektrum autyzmu (ASD) w systemie edukacji".

3 kwietnia 2023 roku   w ramach Zagłębiowskiej Konferencji dla rodziców, nauczycieli i specjalistów, której tematem będzie "Pomoc psychologiczno - pedagogiczna dla ucznia w spektrum autyzmu (ASD) w systemie edukacji" odbędą się warsztaty dla uczniów. Szczegóły w artykule.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. organizowanej przez nas Zagłębiowskiej Konferencji dla rodziców, nauczycieli i specjalistów, której tematem będzie "Pomoc psychologiczno - pedagogiczna dla ucznia w spektrum autyzmu (ASD) w systemie edukacji".