Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 4-8 do wspólnej zabawy!

Już 25 kwietnia  Ósemkowy Mam Talent w kategorii klas 4-8. Przedstawiamy szczegółowy regulamin konkursu oraz harmonogram występów.

Cóż to były za emocje! 12 kwietnia odbył się długo wyczekiwany, pierwszy w historii szkoły turniej e-sportowy w grze Brawl Stars. E-sport cieszy się wielką popularnością, a nasi uczniowie chętnie wzięli udział w zmaganiach. Wykazali się wielkim entuzjazmem, zaangażowaniem i zachowaniem zasad fair play. Zwyciężyła drużyna z klasy 6a - PKA! Gratulacje 😉
1 miejsce - Igor Stefaniak, Piotr Marek, Adam Uliniarz
2 miejsce - Mateusz Sypień, Gracjan Kolano-Nowak, Szymon Grzybowski 7a
3 miejsce - Emil Bartman, Lena Florka, Nadia Grodzka 5b

Zapraszamy chętnych uczniów klas 1-8 do pokazania swojego talentu! Ostateczne zgłoszenia do 9 kwietnia (p. Federowicz, sala 8)Samorząd Uczniowski zaprasza do uczczenia ostatniego dnia przed feriami! Będzie to Dzień w piżamie. Świętujmy!!!!

Ostani dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia to czas podsumowań oraz rozstrzygnień działań SU.
W zadaniach kalendarza adwentowego wzięło udział około 200 uczniów.

Dnia 20 – 21 grudnia 2023 roku  odbył się konkurs Samorządu Uczniowskiego na najdłuższy łańcuch recyklingowy. Co roku rywalizacja jest zacięta, a zespoły klasowe wykazują się niezwykłą mobilizacją i pracą zespołową. 

Święta tuż, tuż.... Gotowi na ostatnie wyzwania adwentowe?

Kontynuujemy naszą zabawę  z Samorządem Uczniowskim. Święta coraz bliżej!!!

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy!!! Szczegóły w artykule.

29 listopada uczniowie klas 4-8 mogli wywróżyć sobie, co ich czeka w przyszłości. Kilka naszych wróżek odwiedziło wszystkich uczniów w klasach, by za pomocą swych magicznych umiejętności wywróżyć imię przyszłej miłości, czy też odpowiedzieć na pytanie: co przyniesie mi los.

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy. 24 listopada przyjdź do szkoły z ulubioną maskotką - unikniesz pytania i dostaniesz żelkowego miśka.

18 października odbyło się pierwsze zebranie nowego Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor Beatą Grygutis. Przedstawiono bardzo ciekawe inicjatywy uczniowskie, na podstawie których sporządziliśmy harmonogram działań. To będzie udany rok!

6 października zrobiło się... słonecznie! Tak świętowaliśmy Dzień Uśmiechu...

W wyniku wyborów przeprowadzonych 4 października, ogromną przewagą zwyciężyła partia Dream Team.

Przedstawiamy nowy Samorząd Uczniowski

Julia Jamrozik - przewodnicząca

Michał Danek, Matylda Walotek - zastępcy

2 października uczciliśmy miniony Dzień Chłopaka świętując go Dniem w Krawacie.  Nie miało znaczenia, czy się jest chłopcem czy dziewczynką. Liczyła się tylko dobra zabawa i poczucie humoru, do którego dodatkiem miał być krawat. Wszyscy wyglądali elegancko i uroczyście, a przy tym odrobinę zabawnie. 

29 września w naszej szkole odbyła się przerwa przedwyborcza, podczas której kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prezentowali swoje programy i zachęcali do oddania na nich głosu.
Kandydują partie:
- Atomówki
- Dream Team
- Plombir czyli Misie
- USA
- Wspaniała Trójka

Pod koniec września w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 oraz poprzedzająca je kampania wyborcza i przerwa przedwyborcza. Ale już teraz zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury. Startować mogą uczniowie klas 7 i 8. Zgłaszamy trzyosobowe zespoły ("partie"), które w całości będą tworzyły SU (przewodniczący/a, 2 zastępców). Partie zgłaszamy do 22 września do p. Federowicz, p. Topolskiej lub p. Majcher.
Czekamy na Was!