Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy. 24 listopada przyjdź do szkoły z ulubioną maskotką - unikniesz pytania i dostaniesz żelkowego miśka.

18 października odbyło się pierwsze zebranie nowego Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor Beatą Grygutis. Przedstawiono bardzo ciekawe inicjatywy uczniowskie, na podstawie których sporządziliśmy harmonogram działań. To będzie udany rok!

6 października zrobiło się... słonecznie! Tak świętowaliśmy Dzień Uśmiechu...

W wyniku wyborów przeprowadzonych 4 października, ogromną przewagą zwyciężyła partia Dream Team.

Przedstawiamy nowy Samorząd Uczniowski

Julia Jamrozik - przewodnicząca

Michał Danek, Matylda Walotek - zastępcy

2 października uczciliśmy miniony Dzień Chłopaka świętując go Dniem w Krawacie.  Nie miało znaczenia, czy się jest chłopcem czy dziewczynką. Liczyła się tylko dobra zabawa i poczucie humoru, do którego dodatkiem miał być krawat. Wszyscy wyglądali elegancko i uroczyście, a przy tym odrobinę zabawnie. 

29 września w naszej szkole odbyła się przerwa przedwyborcza, podczas której kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prezentowali swoje programy i zachęcali do oddania na nich głosu.
Kandydują partie:
- Atomówki
- Dream Team
- Plombir czyli Misie
- USA
- Wspaniała Trójka

Pod koniec września w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 oraz poprzedzająca je kampania wyborcza i przerwa przedwyborcza. Ale już teraz zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury. Startować mogą uczniowie klas 7 i 8. Zgłaszamy trzyosobowe zespoły ("partie"), które w całości będą tworzyły SU (przewodniczący/a, 2 zastępców). Partie zgłaszamy do 22 września do p. Federowicz, p. Topolskiej lub p. Majcher.
Czekamy na Was!

 

W imieniu opiekunów SU, Dyrekcji, grona pedagogicznego i całej społeczności szkolnej, dziękujemy Mai, Nadii i Julii, które wspaniale wywiązywały się w tym roku ze swoich obowiązków, tworząc Samorząd marzeń. To dzięki determinacji, pomysłowości i aktywności dziewczynek, udało się zrealizować wiele projektów, a nasza szkoła tętniła życiem. Dziękujemy i życzymy powodzenia w szkole ponadpodstawowej!

19 maja odbył się apel SU, podczas którego rozdano mnóstwo nagród w różnych konkursach. Gratulujemy!

17 kwietnia odbył się konkurs SU "Mistrz kostki Rubika". Nasi uczniowie udowodnili, że są mistrzami w tej trudnej grze!.

30 marca uczniowie naszej szkoły porzucili nudne plecaki i tornistry. Tego dnia książki noszone były w wózkach, koszykach, mikrofalówkach, pudłach, walizkach, a nawet koszach na śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego dnia.

Z okazji pierwszego dnia wiosny, Samorząd Uczniowski zachęcił wszystkie klasy do ubrania się w piękne, pastelowe barwy, przyozdobienia klas kwiatami i wiosennymi dekoracjami. Najbardziej kolorowa klasa została nagrodzona słodkim upominkiem. Tego dnia uczniowie założyli także dwie różne skarpetki - pamiętając o światowym  Dniu Osób z Zespołem Downa.

20 lutego Samorządzik klas 1-3 z okazji Dnia Nauki Polskiej zorganizował eksperymenty dla uczniów klas młodszych.

"Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko" (J.Tishner)

14 lutego naszą szkołę ogarnęło walentynkowe szaleństwo. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się ogromną popularnością.

8 lutego Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.  Uczniowie mieli okazję wykazać się pomysłowością w tworzeniu masek karnawałowych. Był to dzień pełen brokatu, cekinów i radości.

21 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs na najdłuższy łańcuch z papieru.

15 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się dzień szalonej fryzury.

5 grudnia odbyło się otwarcie naszego Kącika Relaksu. Pamiętajmy, że jest to przestrzeń dla Was kochani uczniowie. Szanujmy ją!

Samorząd klas IV - VIII przygotował dla uczniów andrzejkowe wróżby. Była to doskonała okazja do zabawy z przymrużeniem oka.

18 października w naszej szkole odbyło się Święto Jabłka. Wszyscy uczniowie z radością włączyli się w organizację tej imprezy, której celem było promowanie zdrowego odżywiania oraz integracja społeczności szkolnej.