Od wielu lat kiełkował pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia, które zintegruje całą społeczność szkolną, uczniów z klas młodszych i starszych, rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków, ciocie i wujków, nauczycieli i pracowników szkoły, absolwentów i sympatyków szkoły, a przy tym będzie ważne dla nas w aspekcie edukacyjnym i wychowawczym w kontekście życia i czynów naszego Patrona.


W 10 rocznicę nadania szkole imienia Karola Wojtyły odbył się pierwszy Rajd Szlakiem Karola Wojtyły. Impreza okazała się wielkim sukcesem, uczestnicy doskonale odnaleźli się w zaproponowanej przez szkołę konwencji rajdu górskiego. Dlatego postanowiliśmy uczynić imprezę cykliczną.  Rokrocznie w trzeci weekend maja zapraszamy do udziału w Rodzinnym Rajdzie Szlakiem Karola Wojtyły.

Do zobaczenia na szlaku!

 

Regulamin Rajdu

Pobierz

GORĄCY

Dodany: 2018-04-10
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji: 2018-04-10
Zmieniony przez: Agnieszka