Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

terminarz

Koło plastyczne

 

p. A. Kołodziejczyk

p. T. Białas

Poniedziałek 10.30 – 11.25 Czwartek 14.40 – 15.25/ co 2 tyg.

Koło informatyczne

p. I. Szafraniec

Czwartek 13.40 – 15.10

Koło j. angielskiego

p. P. Bronny

p. A. Karalus

p. H. Rędzińska

Wtorek 15.20 – 16.05

Czwartek 8.00 – 8.45 

Wtorek 14.40 – 15.25 

Zajęcia dyd. – wyr. I a

 

Zajęcia dyd. – wyr. z przyrody kl. IV

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j. pol.IV b

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j. pol.Va c

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j. pol.VIIb

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j. ang.kl.V

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j.ang.kl.IV

 

Zajęcia dyd. – wyr. z mat. kl. VI

 

 

Zajęcia dyd. – wyr. z mat.kl.VII

 

Zajęcia dyd. – wyr. kl. III

 

Zajęcia dyd. – wyr. z j. pol. IV d

 

Zajęcia dyd. – wyr. z mat. kl.IV

 

Zajęcia dyd. – wyr.

 

 

Zajęcia dyd. – wyr.

 

Zajęcia dyd. – wyr.

 

Zajęcia dyd. – wyr.

 

 

Zajęcia dyd. – wyr.

p. A. Kołodziejczyk

 

p. I. Tarnawa

 

 
p. E. Adamczyk

 

p. J. Cypel

 

p. J. Cypel

 

p. M. Topolska

 

 p. M. Topolska

 

p. S. Piwowarczyk

 

 

p. S. Piwowarczyk

 

p. B. Galicka

 

p. K. Federowicz – Kuś

 

p. M. Brzęska

 

p. B. Grygutis

 

 

p. E. Szyjka

 

p. M. Siemińska

 

p. G. Jeżewska

 

 

p. A. Sokólska

Czwartek 11.35 – 12.20

 

 Czwartek 14.30 – 15.15/ co 2 tyg.

  

 Czwartek 9.45 – 10.30

 

Wtorek 13.40 – 14.25

 

Wtorek 14.30 – 15.15

 

Czwartek 13.40 – 14.25

 

Środa 14.30 – 15.15

 

 Czwartek 8.00 – 8.45 dz.

Czwartek 8.50 – 9.35 ch.

 

Piątek 14.30 – 15.15/ co 2 tyg.

 

Piątek 8.00 – 8.45

  

Czwartek 13.40 – 14.25

 

Wtorek 8.00 – 8.45

 

Poniedziałek 11.35 – 12.20

Środa 11.35 – 12.20

 

Piątek 10.40 – 11. 25

  

Poniedziałek 10.40 – 11.25

 

Wtorek 12.40 – 13.25

Piątek 11.35 – 12.20

 

Wtorek 11.35 – 12.20

Praca z uczniem zdolnym

z biologii kl. VII

Praca z uczniem zdolnym

p. I. Tarnawa

 

p. M. Siemińska

Czwartek 14.30 – 15.15/co 2 tyg.

  

Piątek 14.40 – 11.25

Erasmus+ Eco Club

p. A. Karalus

Wtorek 15.20 – 16.05 

Koło Teatralne

p. E. Adamczyk

Czwartek 14.30 – 15.15

Zespół gitarowy

p. B. Mizera

Czwartek 12.40 – 13.25/ co 2 tyg.

Koło j. francuskiego

p. H. Rędzińska

Piątek 13.40 – 14.25 

Koło fizyczne

p. M. Płoszaj

Wtorek 15.20 – 16.05 

Piłka nożna chłopców

 

p. K. Nizioł

p. P. Madej

Poniedziałek 15.15 – 16.45 

Wtorek 14.30 – 16.05

Koło czytelnicze

Koło dziennikarskie

p. B. Galicka

p. K. Federowicz - Kuś

Środa 12.40 – 13.25

 Czwartek 14.30 – 15.15/ co 2 tyg.

SKS dziewcząt 

p. S. Osman

Czwartek 13.30 – 15.00

ZHP

p. K. Federowicz - Kuś

Czwartek 15.30 – 17.30

Koło ekologiczne

p. Dagmara Łęgosz - Cegłowska

Środa 13.40 – 15.15 

Koło chemiczne

p. M. Chudzicka

Środa14.30 – 15.15

ZUCHY

p. E. Szyjka

Środa16.15 – 17.15

Koło techniczne

p. J.Żuromska

Środa15.20 – 16.05

Koło historyczne kl. V 

Koło historyczne kl. VI

p. K. Bugaj 

p. K. Bugaj

Wtorek 13.40 – 14.25 

 Wtorek 14.30 – 15.15

Koło biblioteczne

p. D. Sala

Środa 11.35 – 12.20

Sing a long

p. P. Bronny

Czwartek 15.20 – 16.05/ co 2 tyg.