grafika z postacią człowieka i napisem ważny komunikat

Przedstawiamy organizację pracy szkoły, w związku z przejściem na naukę zdalną w okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.:

1. Uczniowie klas 1-8 realizują naukę zgodnie z obowiązującym planem lekcji z wykorzystaniem platformy Teams.

2. Szkoła zapewnia niezbędną opiekę świetlicową dla uczniów klas I-III od godz. 7.00 do godz. 16.30 na wniosek rodzica do Dyrektora szkoły.

3. Szkoła zapewnia pomoc psychologiczno – pedagogiczną w formie zajęć zdalnych lub na wniosek rodzica w formie stacjonarnej na terenie szkoły.

4. Uczniowie, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie mogą realizować zajęć kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania maja możliwość uczestniczenia w tej formie kształcenia na terenie szkoły.

5. Jeśli uczeń z przyczyn zdrowotnych, rodzinnych lub technicznych nie może danego dnia uczestniczyć w zajęciach kształcenia na odległość, rodzice/opiekunowie prani zobowiązani są do kontaktu z wychowawcą.

6. W okresie od 20.12.21 r. do 9.01.22 r. zawiesza się pracę stołówki szkolnej.

7. W okresie ferii świątecznych świetlica pełni dyżur od godz. 7.00 do 16.30.