Przedstawiamy listę uczniów spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 8 w Sosnowcu zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21. Ostateczne przyjęcie dziecka nastąpi po potwierdzeniu przez rodzica woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia złożonego do dnia 17.06.2020 roku do godziny 15:00.

Prosimy o przesyłanie oświadczeń w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dotyczy osób, które nie złożyły potwierdzenia woli razem z wnioskiem).

Prosimy również Rodziców o kontakt telefoniczny ze szkołą rejonową, dotyczący karty przekazania ucznia - Rodzice zobowiązani są do dostarczenia takiej karty do naszej szkoły. 


Lista kandydatów spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 8 w Sosnowcu zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21:

1. Alan Domagała

2. Iga Jabczyńska

3. Adrian Rabiński