"Gala Comeniusa" odbyła się we wtorek 23.06.2105r. o godz. 18.00 w Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA przy ul. Warszawskiej 2 w Sosnowcu.

W programie:

• przedstawienie legendy "O smoku Wawelskim" w języku angielskim, według autorskiego scenariusza stworzonego przez uczniów i nauczycieli SP 8 w ramach prac w projekcie
  • wystawa prac uczniów SP 8 powstałych w trakcie dwuletniej realizacji projektu
  • podsumowanie dwuletniej pracy w programie UE  "Uczenie się przez całe życie" akcja Comenius Wielostronny Partnerski Projekt Szkół pod tytułem "SMALL Europe"

O naszej gali tak napisano na facebookowym profilu Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA:

"Finał projektu Comenius, zrealizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 w Sosnowcu odbył się wczoraj w MUZIE. Obejrzeliśmy. o godz. 12 i 18 spektakl pt. Legenda o Smoku Wawelskim (w języku angielskim). Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy koordynatorce projektu, Pani Agnieszce Karalus pasji, a podopiecznym talentu :) "

Zdjęcia z Gali Comeniusa możemy obejrzeć TUTAJ

Gala Comeniusa