Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dziencypru oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 15 grudnia uczniowie klas IV- VI wzięli udział w Dniu Cypryjskim. Każda klasa przygotowała plakat o Cyprze. Na drugiej godzinie lekcyjnej w czasie apelu dla klas IV – VI uczniowie klasy VI B zaprezentowali wrażenia z pobytu w partnerskiej szkole w miejscowości Tseri na Cyprze.

Podczas prezentacji i filmu społeczność szkolna miała możliwość zapoznania się z kulturą, tradycjami i szkolnictwem na Cyprze. Bezpośrednio po apelu uczniowie wykorzystali przyswojone w trakcie apelu informacje biorąc udział w zajęciach plastycznych, w trakcie których wykonali kolorowe talerzyki nawiązujące tematyką do tradycyjnych ceramicznych wyrobów cypryjskich. Elementy dekorujące talerzyki przedstawiały popularne symbole kojarzące się z historią, geografią i kulturą cypryjską.

Relacja fotograficzna z Dnia Cypryjskiego:

{galeria}dziencypru{/galeria}