Dnia 29 maja 2014 roku odbędzie się Norweski Dzień Comeniusa. Bardzo prosimy wszystkich wychowawców oraz nauczycieli wspierających prace w projekcie Comenius o pomoc i dopilnowanie, aby w tym dniu uczniowie byli przygotowani do obchodów.

Każda klasa przygotowuje plakat promujący Norwegię. Pani Szyjka będzie je zbierała w dniu 29 maja.

Tego dnia wszyscy uczniowie przychodzą ubrani w kolorach flagi norweskiej: granatowy, czerwony, biały.

Każda klasa wybierze reprezentację do udziału w quizie w oparciu o legendę: „Goats Gruff” (pytania związane z quizem prosimy kierować do pani Karalus).

W tym dniu wszyscy uczniowie przynoszą na zajęcia:

  • sześć okrągłych kamieni różnej wielkości,
  • papier kolorowy,
  • klej,
  • nożyczki,
  • patyczek do szaszłyka.

Bardzo prosimy wszystkich wychowawców oraz nauczycieli wspierających prace w projekcie Comenius o pomoc i dopilnowanie, aby w tym dniu  uczniowie byli przygotowani do obchodu  Norweskiego Dnia Comeniusa.

Organizatorzy:

Elżbieta Szyjka
Beata Galicka