Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów com2015/elramo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ramo Leonés to tradycyjna hiszpańska ozdoba bożonarodzeniowa  z prowincji Leon, gdzie znajduje się nasza szkoła partnerska w miejscowości Villacedré. El ramo po hiszpańsku znaczy bukiet. Tradycyjny Bukiet  składa się z drewnianej trójkątnej  podstawy, na której znajdują się świece symbolizujące 12 miesięcy w roku.  Ramo Leonés czyli świąteczne bukiety przyozdabia się koronkami, wstążkami, wełną, haftami, owocami, orzechami, kasztanami i płodami rolnymi.

Na zdjęciach możecie zobaczyć piękne Ramo Leonés wykonane przez panią Camino – koordynator z Hiszpanii.

{galeria}com2015/elramo{/galeria}