Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"  W tym dniu zabierz swojego MISIA do szkoły!!! Zapraszamy również chętne osoby do wykonania dowolną techniką pracy plastycznej pt. ,,Mój pluszowy miś”. Prace prosimy dostarczać do dnia 25.11, do sali nr 8.

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia 2016 r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka charytatywna PLUSZOWYCH MISIÓW. Prosimy wszystkich ludzi – dorosłych i dzieci – o włączenie się w akcję. Do szkoły można przynosić nowe i używane (wyprane, w dobrym stanie) PLUSZOWE MISIE. Każdy MIŚ powinien mieć dołączoną wizytówkę – karteczkę z danymi darczyńcy (imię, nazwisko, klasa). Misie przyjmujemy w dniach 8.11 do 2.12. 2016 . MISIA można zostawić w specjalnie wyznaczonym miejscu w holu szkolnym (przy gablotach ze szkolnymi trofeami).

Zebrane MISIE będą podarowane dzieciom w ośrodkach:

- Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie  Zespół Opiek.-Wych.     Nr 3, 41-200 Sosnowiec  ul. Szczecińska 11,
- Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie  Zespół Opiek.-Wych. Nr 4, 41-219 Sosnowiec  ul. Koszalińska 51.

DZIĘKUJEMY !!!