Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dzienkobiet1-3-2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczniowie klas I  - III naszej szkoły elegancko i uroczyście zaprezentowali się w Dniu Kobiet – 8 marca. Dziewczynki z klas najmłodszych nie zapomniały o obowiązkowym atrybucie w tym dniu, w  postaci kwiatka lub kwiecistej opaski we włosach. Natomiast elegancko ubrani chłopcy złożyli wszystkim Paniom oraz swoim koleżankom najserdeczniejsze, płynące z głębi serca, życzenia. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w konkursie plastycznym na laurkę z okazji Dnia Kobiet. Prace plastyczne można oglądać jeszcze w tym tygodniu na szkolnym holu. Wyniki konkursu – już wkrótce. Dziękujemy za wspólne świętowanie

Samorządzik klas I – III

A oto, jak prezentowały się najmłodsze uczennice:

{galeria}dzienkobiet1-3-2017{/galeria}