W dniach 3-5 czerwca uczniowie klas 5. wybrali się na fantastyczną wycieczkę do Zakopanego.
Pierwszego dnia mogliśmy podziwiać zamglone widoki ze szczytu Gubałówki. Zrobiliśmy zakupy na urokliwych Krupówkach, skąd udaliśmy się do naszego pięknego hotelu w Poroninie. Popołudnie spędziliśmy na grze w piłkę na boisku, spacerze po okolicy i rywalizacji sportowej. Wieczorem czekał na nas seans filmowy i pizza party.

Drugiego dnia przywitała nas deszczowa pogoda, która jednak nie przeszkodziła w dobrej zabawie. Udaliśmy się do Term Zakopane, gdzie świetnie spędziliśmy czas pluskając się w wodzie. Po południu integrowaliśmy się podczas zabaw drużynowych sprawdzających naszą kreatywność. Wieczorem spotkaliśmy się w drewnianej wiacie, gdzie zjedliśmy pyszne kiełbaski i tańczyliśmy do góralskiej muzyki.
Trzeciego dnia pogoda była dla nas łaskawa i wybraliśmy się na pieszą wędrówkę w Dolinie Kościeliskiej, podczas której mogliśmy podziwiać wspaniałe tatrzańskie krajobrazy.
To był świetnie spędzony czas ⛰️☀️