Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2010/2011:

 • I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie informatyczno – historyczno – regionalnego „Zamki jury krakowski – częstochowskiej” - „Ogrodzieniec – Pilica – Rabsztyn”organizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Nicol Deneka z klasy VI c
 • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Konstytucji 3 Maja organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 w Sosnowcu zajęła drużyna w składzie: Karolina Kaczor z klasy VI b, Patrycja Makieła z klasy VI c oraz Bartosz Cywiński z klasy VI c
 • I miejsce w Miejskim etapie Konkursu „Magia żywego słowa” zajęła Lidia Stachurska z klasy I a
 • I miejsce w Konkursie „Gdy Ty zostaniesz aniołem, to Ziemie rajem będzie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 w Sosnowcu, Parafię św. Jacka w Sosnowcu oraz Filię nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zajął Kacper Krasiński z klasy VI c
 • I miejsce w Konkursie recytatorskim "Oswoić poezję" organizowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajęła Julia Krzykala z klasy VI c
 • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Na tropie przyrody - nasze znaki" zajęła Teres Żaba z klasy VI c
 • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Energetyczne zadania" zajęła Nicol Deneka z klasy VI c
 • Tytuł finalisty w Wojedódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii uzyskała Teresa Żaba z klasy VI c
 • II miejsce w Regionalnym Konkursie "Witaj, majowa jutrzenko" organizowanym przez Gimnazjum nr 9 w Sosnowcu oraz Muzeum w Sosnowcu zajęła drużyna w składzie: Patrycja Makieła z klasy VI c i Bartosz Cywiński z klasy VI c
 • II miejsce w Konkursie„Sosnowiec - miasto Trójkąta Trzech Cesarzy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Sosnowcu oraz Urząd Miejski w Sosnowcu zajęłą drużyna w składzie: Julia Bodziochz klasy VI c i Wiktoria Stachura z klasy VI c
 • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie informatyczno – historyczno – regionalnego „Zamki jury krakowski – częstochowskiej” - „Ogrodzieniec – Pilica – Rabsztyn”organizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Teresa Żaba z klasy VI c
 • II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym organziowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajął Maciej Pawłowski z klasy VI b
 • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie informatyczno – historyczno – regionalnego „Zamki jury krakowski – częstochowskiej” - „Ogrodzieniec – Pilica – Rabsztyn”organizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Aleksandra Zdańska z klasy VI c
 • II miejsce w Konkursie fotograficznym „Las - naszym wspólnym dziedzictwem” organizowanego przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Rajczy Nickulinie zajęła Ewelina Ciszewska z klasy VI c
 • II miejsce w Ogólnopolskim Dziecięcym Festiwalu Słowa-Małym Konkursie Recytatorskim zajęła Lidia Stachurska z klasy I a
 • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Na tropie przyrody - nasze znaki" zajęła Natalia Mrożek z klasy VI c
 • II miejsce w Konkursie plastycznym "Wielkanocna parada ozdób świątecznych" organizowanym przez Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej zajął Michale Głąbicki z klasy III a
 • Nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX uzykali Wiktoria Stachura z VI c oraz Michał Graca z VI b
 • III miejsce w Konkursie fotograficznym „Las - naszym wspólnym dziedzictwem” organizowanego przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Rajczy Nickulinie zajął Dominik Stawiarski z klasy V a
 • III miejsce w III Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Sosnowcu i Towarzystwo Opieki nad Oświęcimiem zajęła Nicol Deneka z klasy VI c
 • III miejsce w Konkursie „Gdy Ty zostaniesz aniołem, to Ziemie rajem będzie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 w Sosnowcu, Parafię św. Jacka w Sosnowcu oraz Filię nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zajął Bartosz Kaczmarek z klasy IV a
 • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym organziowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajęła Paulina Olszewska z klasy VI a
 • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Energetyczne zadania" zajął Bartosz Cywiński z klasy VI c
 • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Na tropie przyrody - nasze znaki" zajęła Katarzyna Avidij z klasy VI c
 • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna w poezji radosna” organizowanym przez ZSO 12 w Sosnowcu, Miejską Bibliotekę Publiczna Filia nr 10 w Sosnowu zajął Kamil Oleksy z klasy III a
 • III miejsce w Miejskim etapie Konkursu „Magia żywego słowa” zajął Kacper Wosiński z klasy IV a
 • III miejsce w Miejskim etapie Konkursu „Magia żywego słowa” zajął Arkadiusz Lacek z klasy V b
 • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur uzyskali Piotr Hardy z V a Marcin Gołębiowski z V a
 • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym organziowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu otrzymała Karolina Kmita z klasy IV a
 • Wyróżnienie w Miejskim etapie Konkursu „Magia żywego słowa” otrzymał Kamil Oleksy z klasy III a
 • Wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Wielkanocna parada ozdób świątecznych" organizowanym przez Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej otrzymała Monika Miklas z klasy III a
 • Wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Wielkanocna parada ozdób świątecznych" organizowanym przez Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej otrzymał Igor Samek z klasy III a

GRATULUJEMY!!