Osiągnięcia

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2018/2019:

Tytuł Laureata Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty otrzymała Martyna Misiak z klasy VIII c

Tytuł Laureata Wojewódzkiego konkursu "20 lat samorządu w Polsce " uzyskała Martyna Misiak z klasy VIII c

Tytuł Finalisty Wojewódzkiego konkursu wiedzy historycznej „Ziemie województwa śląskiego w obliczu niepodległości- wydarzenia sprzed 100 lat” zorganizowanym przez RODN „WOM” w Katowicach otrzymał Jakub Pisiałek z klasy VIII a

Tytuł Finalisty Wojewódzkiego konkursu "20 lat samorządu w Polsce " uzyskała Kornelia Kot z klasy VIII c

Tytuł Finalisty Wojewódzkiego konkursu "20 lat samorządu w Polsce " uzyskała Karolina Piekarczyk  z klasy VIII b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorski „Kocham Cię, Polsko” zajęła Wiktoria Łabińska z klasy V b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorski „Kocham Cię, Polsko” zajęła Nicola Porada z klasy VII a

I miejsce w pływaniu na 50 m stylem dowolnym 22 Mistrzostwach Sosnowca w pływaniu indywidualnym – organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 45 w Sosnowcu i sekcję „Huragan” zajęła  Zuzanna Ślęczek

I miejsce w pływaniu na 50 m stylem dowolnym 22 Mistrzostwach Sosnowca w pływaniu indywidualnym – organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 45 w Sosnowcu i sekcję „Huragan” zajął Tomasz Sitko z klasy VI b

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2017/2018

I miejsce na Plenerze Malarskim "Wiosenne inspracje" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29 w Sosnowcu uzyskała Paulina Rataj uczennica klasy VI a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polonistyczno - Historycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sosnowcu i Szkołę Podstawową nr 19 w Sosnowcu zajęła Aneta Kliks z klasy V b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historyczno - Mitologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13 w Sosnowcu zajęła drużyna w składzie Alina Kliks z klasy V b i Emilia Szymańska z klasy V a

I miejsce w XXI Mistrzostw Sosnowca w pływaniu zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „HURAGAN” rocznik 2006 konkurencja 50 m st. dowolnym chłopców zajął Tomasz  Sitko z klasy V b

I miejsce  w XXI Mistrzostw Sosnowca w pływaniu zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „HURAGAN” rocznik 2006 konkurencja 50 m st. grzbietowym chłopców zajął Tomasz  Sitko z klasy V b

I miejsce w XXI Mistrzostw Sosnowca w pływaniu zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „HURAGAN” rocznik 2005 i 2004 konkurencja 50  m  st. grzbietowym dziewcząt   zajęła Małgorzata Sitko  z klasy VII c

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2016/2017

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Internetowego UKisOK9 organizowanego przez Szkolę Podstawową nr 34 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach uzyskała uczennica Maria Jabczyńska z klasy VI c

I miejsce w Regionalnym Turnieju Ekologiczny Klas Trzecich ,,Bieg po zieloną gałązkę"organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29 w Sosnowcu zajęła drużyna w składzie: Laura Ordon z klasy III c, Szymon Kot z klasy  III a, Oliwia Karolewska z klasy III d

I miejsce w konkursie Magia żywego słowa organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  nr 1 w Sosnowcu otrzymała uczennica klasy III b Helena Bachleda - Księdzularz

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Jana Brzechwy organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 38 zajęła Wiktoria Łabińska uczennica klasy II

I miejsce w XX Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu w stylu grzbietowym  zajął Jakub Koralewicz z klasy VI c

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polonistyczno - Historycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sosnowcu i Szkołę Podstawową nr 19 w Sosnowcu zajęła Maria Jabczyńska z klasy VI c

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2015/2016

III miejsce w konkursie Magia żywego słowa organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  nr 1 w Sosnowcu otrzymała uczennica klasy II b Wiktoria Łabińska

Wyróżnienie w konkursie Magia żywego słowa organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu otrzymała uczennica klasy II b Helena Bachleda - Księdzularz     

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2014/2015

Tytuł Laureata Konkursu plastycznego „ Moje podróże po Europie” organizowanego przez ZSO Nr 11 oraz Filię Miejskiej Biblioteki w Maczkach - Honorowy patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie „Serce Maczek” oraz Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach otrzymał Patryk Pełka z klasy IV c

I miejsce w Finale XVII Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta Miasta dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Szkół Podstawowych zajęła Kornelia Kot  z klasy IV c

I miejsce w IX edycja Międzyszkolnego Pleneru Malarskiego pt.: „Wiosenne czary mary…” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29 w Sosnowcu zajęła Lidka Stachurska z klasy V a

I miejsce w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Oswoić poezję" dla szkół podstawowych organizowanego przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajęła Barbara Parfiniuk z klasy IV b

II miejsce  w Miejskim Konkursie "Z Kasdepke w świat" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu- Filię nr15 - Mec zajęła drużyna: Małgorzata Koźbiał i Anastazja Kurkowska z klasy III a

II miejsce w Regionalnym konkursie plastyczno - historycznym "Pomniki historii" zajęła Helena Bachleda - Księdzularz z klasy I b

II miejsce w VIII Miejskim Konkursie "Mieszkam w Sosnowcu" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 46 w Sosnowcu w ramach obchodów  XXIII Dni Ziemi zajęła drużyna: Jakub Chalabowski, Wojciech Janik i Eryk Kalbara

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2013/2014

I miejsce w XII edycji rejonowego Konkursu „Witaj, majowa jutrzenko….” organizowanego przez Muzeum w Sosnowcu oraz Gimnazjum nr 9 w Sosnowcu zajęlła drużyna: Wojciech Janik z klasy V b i Wojciech Wdowski z klasy V b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "sKOŁOwani" organizowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajął Wiktor Ignatjew - Zielonka z klasy  VI a

I miejsce  w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ocalić od Zapomnienia - Widokówka z Mojej Dzielnicy",pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca oraz Rady Dzielnicy Maczki organizowanym przez ZSO nr 11 w Sosnowcu zajął Szymon Sowiński z klasy II a

I miejsce w konkursie Magia żywego słowa organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  nr 1 w Sosnowcu otrzymał uczeń klasy III b Wojciech Rzońca

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna W Poezji i Fotografii” organizowanym przez  Katolicką Prywatną Szkołę Podstawową w Sosnowcu zajęła Barbara Parafiniuk z klasy III b

II miejsce w  V Edycji Międzyszkolnego Konkursu (Nie)Mroczne   Średniowiecze – „Czasy, w których Żeglowały Długie Łodzie” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 42 w Sosnowcu zajęła drużyna: Eryk Kalbara, Wojciech Janik i Wojciech Wdowski z klasy V b

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2012/2013:

  • Tytuł Laureata w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX  pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie otrzymał Piotr Hardy z klasy VI a
  • I miejsce w X Międzyszkolnym Konursie Historyczno - Polonistycznym "Świat starożytny" organizowanym przez Szkołę Podstwową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 19 w Sosnowcu - zajął Kacper Wosiński z klasy VI a
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Julian Tuwim dzieciom" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Sosnowcu zajęła Rozalia Pangowska z klasy I a

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2011/2012:

  • I miejsce w I edycji Konkursu „Bóg się rodzi” organizowanego przez Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu zajęła Lidia Stachurska z klasy II a
  • I miejsce Międzyszkolnym Konkursie „Bajkowa matematyka” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 15 w Sosnowcu zajęła Zuzia Mariankowska z klasy III c
  • I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich – Nemo Aquapark w Dąbrowie Górniczej zajął Jakub Dzik z klasy VI b

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2010/2011:

  • I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie informatyczno – historyczno – regionalnego „Zamki jury krakowski – częstochowskiej” - „Ogrodzieniec – Pilica – Rabsztyn”organizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Nicol Deneka z klasy VI c
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Konstytucji 3 Maja organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 w Sosnowcu zajęła drużyna w składzie: Karolina Kaczor z klasy VI b, Patrycja Makieła z klasy VI c oraz Bartosz Cywiński z klasy VI c
  • I miejsce w Miejskim etapie Konkursu „Magia żywego słowa” zajęła Lidia Stachurska z klasy I a

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2009/2010:

  • Tytuł laureata Konkursu Interdyscyplinarnego „Podróże w głąb naszej przeszłości” otrzymała Emilka Stachurska z klasy VI b
  • Tytuł laureata w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur uzyskał Marcel Rychlewski z klasy VI b
  • I miejsce w I Międzyszkolnego Konkursu Historyczno - Regionalno - Informatycznego "Zamki jury krakowsko - częstochowskiej. Będzin" organizowanego przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Emilka Stachurska z klasy VI b

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2008/2009:

  • I miejsce w  I Przeglądzie Teatralnym "Legendy i podania zagłębiowskie" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 i Sosnowiecki Hufiec - zajęła gromada zuchowa "Leśne ósemeczki"
  • I miejsce w V Miejskim Konkursie Recytatorskim "Magia Żywego Słowa" organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej zajął Arkadiusz Lacek z klasy III b.
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu zajęła Agnieszka Gucwa z kl. V b.

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2007/2008:

  • I miejsce w Międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny" - Marcel Rychlewski kl. IV b
  • I miejsce w Ogólnopolskim konkursie origami "Kwiaty Ziemi" - Aleksandra Wasilewska
  • I miejsce w konkursie recytatorskim "Wiosna w poezji dla dzieci" - Arkadiusz Lacek kl. II b

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2006/2007: 

  • III miejsce w miejskim Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • III miejsce w miejskim Międzyprzedszkolno 
  • szkolnym konkursie ,,Przyroda w poezji dla dzieci”

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2005/2006: 

  • III miejsce w punktacji drużynowej Halowych Mistrzostw Sosnowca Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce
  • III miejsce w IV regionalnym turnieju Scrabble
  • III i II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno–historycznym „Siedmiu najwspanialszych władców Polski X-XVIIIw.”

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2004/2005: 

  • wyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne spojrzenie”
  • II miejsce w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim chłopców w Szczyrku
  • II miejsce w II międzyszkolnym przeglądzie zespołów jasełkowych

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2003/2004:

  • wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Czasopism Szkolnych „Pałuckie Pióro’2004”
  • 3 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Literackim „Tatuś”- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na pracę literacką
  • wyróżnienie w I międzyszkolnym przeglądzie zespołów jasełkowych

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2002/2003:

  • 2 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój Anioł”
  • wyróżnienie w II międzynarodowym konkursie twórczości dziecięcej „Matka mama mamusia”
  • wyróżnienie pierwszego stopnia w II miejskim konkursie gazetek szkolnych dla gazetki „Ekspresik”