Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów com11-13-madryt oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniach 9 – 11 listopada 2011 roku  w Madrycie odbyło się pierwsze robocze spotkanie szkół - partnerów rozpoczynające realizację projektu Hello 2.0 w ramach projektu Comenius „Wielostronne Partnerskie Projekty Szkół”. Podczas spotkania został ustalony harmonogram kolejnych wizyt partnerskich, plan działań , dokonano prezentacji szkół oraz przeprowadzone zostało szkolenie z posługiwania się narzędziami umożliwiającymi realizację postawionego celu - czyli  stworzenie językowego kursu on – line języków: angielskiego i hiszpańskiego. Szkolenie dotyczyło posługiwania się takimi  narzędziami i aplikacjami jak: Wiki, WEB 2.0, Picnick, Toondoo, Glogster.

Relacja fotograficzna z wizyty:

{galeria}com11-13-madryt{/galeria}