23 grudnia 2017r. w Oświęcimiu Jakub Koralewicz z klasy VIIc wziął udział w zawodach pływackich „Bijemy rekordy” pod patronatem Pawła Korzeniowskiego.

Zawody organizowane są corocznie na pływalni oświęcimskiego MOSiR-u i już na stałe weszły do kalendarza imprez pływackich w Polsce ciesząc się ogromną popularnością. W zawodach wzięło 332 zawodników z terenu całej Polski. Zawody stoją zawsze na wysokim poziomie, gdyż grudniowy termin zawodów sprzyja poprawieniu własnych rekordów życiowych jak również ustanawianiu rekordów Okręgu czy rekordów Polski. Zawody swoją obecnością uświetnił Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Kuba wystartował w następujących konkurencjach: 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, 100 m dowolnym  i 50 m motylkowym ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe. Najlepszy wynik, jaki osiągnął to 3 miejsce pokonując dystans 50 m swoim ulubionym stylem grzbietowym z wynikiem 32,81.

Kuba zakończył rok w pięknym stylu. Życzymy samych sukcesów w nowym roku!