22 grudnia 2018 r. przedświątecznie, Kuba Koralewicz z klasy VIIIc po raz kolejny wziął udział w  zawodach pływackich "Bijemy rekordy" pod Patronatem wychowanka Unii Oświęcim Pawła Korzeniowskiego.

To było prawdziwe święto pływania w Oświęcimiu, które jest corocznie organizowane na pływalni oświęcimskiego MOSiR-u i już na stałe weszło do kalendarza imprez pływackich w Polsce. W imprezie  nie było przegranych, a wystartowało 557 zawodników z 83 klubów. Organizatorami zawodów są UKP Unia Oświęcim oraz Małopolski Okręgowy Związek Pływacki. Zawody organizowane są dla dzieci i młodzieży z całej Polski i rozgrywane w sześciu kategoriach wiekowych  zgodnie z przepisami FINA i PZP i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją. W zawodach biorą udział również zawodnicy niepełnosprawni.

Kuba czterokrotnie uplasował się w pierwszej dziesiątce zawodów, ustanawiając  swoje nowe rekordy życiowe. Pięknym zakończeniem zawodów był start Kuby na dystansie 50m stylem grzbietowym, w którym uplasował się na 3 miejscu z wynikiem 31,53 s.

Serdeczne gratulacje!