Wspaniały sukces naszych uczniów w XIII Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. J.Słowackiego w Sosnowcu.

Zuzanna Suchojad klasa 7a II miejsce 

Karolina Hernicka klasa 8b wynik bardzo dobry 

Kajetan Dzik klasa 8b wynik bardzo dobry

W konkursie wzięło udział 130 uczniów w 3 kategoriach wiekowych z 36 szkół z regionu (Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Czeladź, Będzin). Wszyscy nasi uczniowie uzyskali powyżej wymaganej minimalnej ilości punktów, żeby uzyskać wpis na świadectwie – II miejsce / bardzo dobry wynik w XIII Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym w SP nr 6 w Sosnowcu, co jest premiowane dodatkowymi punktami w procesie rekrutacji do szkoły średniej.

Serdeczne gratulacje!