Już po raz drugi nasza szkoła włącza się do akcji zbiórki starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom, a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej  „Sprzątanie Świata 2019”  - "Clean Up the World 2019"  zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu - akcji ekologicznej, pod hasłem: "ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY, POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE"

Akcja trwa do 15.11.2019 r.

W sali nr 12 jest przygotowany specjalny pojemnik na telefony bez baterii!

Regulamin ekophone

Dodany: 2019-10-16
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji:
Zmieniony przez: