Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów /0000/galeria23-24/magia24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczennice naszej szkoły z sukcesem zakończyły występy w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Magia Żywego Słowa" zdobywając aż pięć wyróżnień!

Serdecznie gratulujemy:
Zlatoslavie Filenko z klasy 1c, Poli Kirejew z klasy 2b,
Latice Romańskiej i Alicji Jamrozik z klasy 3c, Hannie Bukowskiej - uczennicy klasy 4b oraz nauczycielom, którzy przygotowali swoje podopieczne, paniom: Agnieszce Kołodziejczyk, Grażynie Jeżewskiej, Elżbiecie Szyjce, Karolinie Federowicz.
Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody i dyplomy laureatów odbędzie się w dniu 1 marca w LO im. E. Plater.

{galeria}/0000/galeria23-24/magia24{/galeria}