Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów comenius_polska2012/1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniach 4,5 i 6 października 2012 roku gościliśmy naszych partnerów z projektu Comenius Hello2.0. odbywały się warsztaty szkoleniowe. Nasi goście obejrzeli przedstawienie w języku angielskim w wykonaniu uczniów z kołateatralnego pt. ,,Cindirella". Uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielami władz miasta.

Wspólnie z przedstawicielami partnerskich szkół zwiedziliśmy Wadowice - miejsce narodzin Patrona naszej szkoły oraz dawną stolicę Polski - Kraków. Spacerowaliśmy nabrzeżem Wisły, obejrzeliśmy wystawę w Muzeum Historii Miasta Krakowa. Była to niezapomniana wizyta dla nas i naszych gości.

Relacja fotograficzna z wizyty

{galeria}comenius_polska2012/1{/galeria}

{galeria}comenius_polska2012/2{/galeria}

{galeria}comenius_polska2012/3{/galeria}