Członkowie Eco Erasmus+ Clubu wymyślili akcję szycia przyjaznych środowisku toreb. Od 13 lutego 2018r. do Świąt Wielkanocnych, co wtorek podczas zajęć klubu szyjemy przyjazne środowisku torby ekologiczne z materiałów znalezionych w szafach lub na ... ciuszkach :)
GO GREEN!

Nie bądź ekologiczny po kryjomu! Bądź dumny z tego co robisz i powiedz innym dlaczego to robisz. Jeśli tylko jedna osoba pójdzie twoim śladem, efekt twoich starań od razu będzie podwójny!
Może chcesz do nas dołączyć?
Zapraszamy!!!

Ponieważ mamy mało maszyn do szycia, zapraszamy chętnych mogących nam użyczyć własne maszyny.
Chyba nie trzeba Wam tłumaczyć, jak na środowisko wpływają miliony plastikowych toreb ze sklepów?
Jeśli więc następnym razem podczas zakupów kasjerka zaproponuje ci jednorazową siatkę, podziękuj i wyjmij swoją materiałową torbę. Najlepiej zaopatrz się w kilka sztuk – miej jedną w torebce, drugą w samochodzie, a trzecią w domu.
Więcej zdjęć na Clubowym facebooku - zapraszamy do polubienia!