W dniu 30.05.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Lekkoatletyczne dzieci (klasy IV - VI) szkół podstawowych Sosnowca. Nasza reprezentacja zanotowała wyśmienity start. Drużyna dziewcząt zdobyła 1 miejsce i "Puchar Dyrektora MOS Sosnowiec"

w składzie: Ziobro Magda - 1 miejsce 60m, Pełka Oliwia - 1 miejsce 300m, Pioch Eliza - 3 miejsce w skoku w dal oraz kolejne miejsca; Markowicz Nina - 60m, Bujakowska Otylia - 300m, Grząba Klaudia - 300m, Szymańska Emilia - 600m, Kamińska Weronika - rzut p.p, Strzelczyk Jagoda - rzut p.p, Stachura Julia i Karolewska Oliwia - skok w dal. Natomiast w ekipie chłopców wyróżnili się: Rogacz Filip - 3 miejsce na 60m, Sitko Tomasz - 3 miejsce w rzucie p.p, Wolski Natan - 3 miejsce w skoku w dal, a także Gaweł Michał - 3 miejsce na 300m. Pozostali zawodnicy: Nowak Kamil i Lukoszek Daniel - 300m, Talentowski Patryk i Kołodziej Iwo - rzut p.p, Piega Kacper - 60m. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Ze sportowym pozdrowieniem  Sebastian Osman