zdjęcie przedstawia wieniec adwentowy

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice !

Jednym z zadań Szkolnego Koła Wolontariatu jest kształtowanie aktywnych postaw oraz zachowań przejawiających się we wrażliwości na los drugiego człowieka. Zbliżają się święta i każdy z nas może sprawić radość innym.

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy bożonarodzeniowy stroik.

W ramach udziału w akcji „Razem na Święta” Szkolne Koło Wolontariatu pragnie wspomóc sosnowiecki Caritas. Przekazując świąteczny stroik chcemy umilić bożonarodzeniowy czas podopiecznym tej instytucji charytatywnej.

 

Do 16 grudnia czekamy na własnoręcznie wykonane przez Was stroiki, które zostaną przekazane do Caritas przez naszych wolontariuszy. Liczymy na Wasze zaangażowanie i ciekawe pomysły. 

 

W załączeniu regulamin konkursu.

Regulamin konkursu

Dodany: 2020-12-08
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji:
Zmieniony przez: