W piątek 24 czerwca pożegnaliśmy Absolwentów rocznik 2021/2022.

Na początku uroczystości uczniowie klas ósmych odtańczyli tradycyjnego poloneza na placu szkolnym. Następnie po uroczystym przekazaniu sztandaru uczniom klas siódmych głos najwybitniejsi absolwenci otrzymali statuetki Primus inter pares. Byli to z klasy 8 a Emilia Baran, Zofia Stolpa, Szymon Kot, z klasy 8 c Katarzyna Zbierańska i z klasy 8 d Igor Maciejewski. Szczególne wyróżnienie, po raz pierwszy przyznane przez Grono Pedagogiczne, dla Wyjątkowego Absolwenta otrzymała Sofia Kochkarova z klasy 8 c. Następnie Dyrektor Szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej otrzymali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Byli to:

z klasy 8 a:

4)    Bartosz Hera

5)    Ivo Kołodziej

6)    Maksymilian Kręgiel

Następnie przedstawiciel Rady Seniorów Miasta radny Jerzy Karpiński podziękował wolontariuszom z naszego szkolnego Koła Wolontariatu za ich działalność na rzecz innych.

Dyrektor Szkoły podziękowała Rodzicom za współpracę:

1)    Klasa 8a: pani Urszula Jęsiak, pani Anna Ogryzko

2)    Klasa 8b: pani  Daria Cugowska, pani Marta Grzendziel, pani Anna Gzyl

3)    Klasa 8c: pani Edyta Zbierańska, pani Joanna Gil, państwo Małgorzata i Radosław Sujka, pani Irena Borowska, pani Marta Kucharczyk – Klimek i pan Damian Klimek, pani Joanna Damek, pani Mariola Ordon

4)    Klasa 8d: państwo Agnieszka i Eugeniusz Kozińscy, państwo Iwona i Maciej Maciejewscy, pani Barbara Kućmierz, państwo Katarzyna i Piotr Kołodziejowie

Na koniec przedstawiciele zabrali głos klas ósmych oraz obejrzeliśmy pożegnanie przygotowane przez uczniów klas pierwszych oraz program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 1 a, 7c i 7 d.

Naszych Absolwentów pożegnaliśmy tradycyjnym ostatnim dzwonkiem.

(pełna relacja filmowa i zdjęciowa znajduje się na szkolnym facebooku)