W sobotę 25 maja odbył się kolejny Festyn Szkolny, tym razem w klimacie dzikiego zachodu., Tradycyjnie dopisała piękna pogoda i bawiliśmy się rewelacyjnie, korzystając z niezliczonych atrakcji przygotowanych przez Rodziców i Przyjaciół szkoły. Były koncerty, animacje dla dzieci, zamki i dmuchańce, przejażdżki konne, pokazy policji i straży pożarnej, pokaz Klubu Karate, występy ósemkowych talentów, zumba z Julką, licytacje, pyszne jedzenie, foto budka, kiermasz książek, a na koniec wyczekiwane przez wszystkich piana party!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego Szkolnego Festynu. Dziękujemy za przekazane dary na licytację, za przygotowanie atrakcji i wspólną wspaniałą zabawę. Dziękujemy Pani Senator RP Joannie Sekule, Panu Posłowi Mateuszowi Bochenkowi, Panu Posłowi Kamilowi Wnukowi, Panu Prezydentowi Arkadiuszowi Chęcińskiemu, Panu Wiceprezydentowi Michałowi Wcisło, Pani Przewodniczącej Rady Miejskiej Annie Jedynak – Rykale, Panu Zastępcy Przewodniczącej Rady Miejskiej Grzegorzowi Mentel, Panu Radnemu Michałowi Kazimierczakowi oraz niżej wymienionym:

Roksanie Rogali – Nowińskiej, Julii Mika, Julicie Ziółek, Łukaszowi Samburskiemu, Agnieszce Kosturkiewicz, Iwonie Seweryn, Beacie Szewczyk, Iwonie Dudłak, Kornelii Styczeń, Zbigniewowi Sławęckiemu, Grzegorzowi Rudnickiemu, Klaudiuszowi Gawlikowi, Adamowi Ordon, Wojciechowi Dobczyńskiemu, Danielowi Domagale, Tomaszowi Jakubowskiemu, Ewie Sokołowskiej, Karolinie Brzozowskiej, Wawrzyńcowi Grzegórzko, Stowarzyszeniu Eksploracyjno-Historycznemu Szaniec 1863, Panu Arturowi Kijonce – Prezesowi OVB Polska, Panu Konradowi Schinke – Dyrektorowi Regionalnemu OVB, Pani Karolinie Ratajczyk – Dyrektorowi Okręgowemu OVB, Panu Michałowi Rakoczy – MOSiR, Panu Sławomirowi Zagrobelnemu - Komendantowi Policji, Panu Andrzejowi Sewerynowi i Druhom z OSP Cieśle, Panu Michałowi Stępniowi – Dyrektorowi Timken Polska, Pani Karolinie Zielińskiej – Profesjonalny Stylista Ślubny, Pani Annie Polaczkiewicz – Babiuch – Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Ina”, Pani Kindze Krotoszak – Likenglish, Pani Edycie Karawan – Firma K.J.K. „Aviatar”, Sosnowieckiemu Klubowi Karate, firmie Oriflame, Kino Helios, Laserhouse, Nemo Dąbrowa Górnicza, Twinpigs Park Rozrywki, Muzeum Pożarnictwa, Klub Bakcyl, Tor Kartingowy AUTODROM, Kręgielnia PitStop Bowling, Restauracja Belvedere, Piekarnia Maciuś, Dom Chleba,Fon Pizza, Sklep „AGA”, Zagłebie Sosnowiec, MPGO, Maspex Tychy.

Dyrektor Szkoły Beata Grygutis wraz z Gronem Pedagogicznym

Więcej zdjęć i filmów znajduje się pod adresem

https://drive.google.com/drive/folders/1udgxILZSY5MQ8B1fzgtD4ZWXzvy15KFl?usp=sharing