7 marca o godzinie 17.00 gościliśmy potencjalnych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nie zabrakło również dzieci pięcio- i sześcioletnich.

Goście z zainteresowaniem obejrzeli inscenizacje wierszy przygotowane przez szkolny teatr "Zza kurtyny" i dobrze się przy tym bawili razem z aktorami. Dzieciom stworzyliśmy możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, komputerowych oraz języka angielskiego. Każdy uczestnik zajęć otrzymał dyplom uczestnictwa w Dniu Otwartym. W czasie, gdy dzieci były na zajęciach rodzice mogli spokojnie porozmawiać  z dyrektorem.  Spotkanie toczyło się  w przyjaznej atmosferze. Dzieci z rodzicami chętnie zwiedzały szkołę.  Jedna z dziewczynek dała naszej szkole 10 p./10, było to bardzo miłe. Życząc rodzicom właściwego wyboru miejsca przyszłej edukacji dla swoich dzieci mamy nadzieję, że wybiorą "ósemkę". Dziękujemy za udział w spotkaniu i do zobaczenia we wrześniu.