zdjęcie przedstawia niebieski balon w kształcie serca

Nasza szkoła po raz kolejny włącza się w obchody „Światowego Dnia Świadomości Autyzmu” w postaci udziału w „Błękitnym Marszu”. Z powodu pandemii nie będziemy mogli tradycyjnie przemaszerować ulicami Sosnowca, łącząc się z osobami dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera. Postanowiliśmy jednak wspólnie  z organizatorami tj. Szkołą Podstawową nr 6 w Sosnowcu kontynuować tę akcję i weźmiemy udział w „Wirtualnym Błękitnym Marszu 2021”, który odbędzie się 8 kwietnia 2021 roku.

 On-line możemy również stworzyć wspólny „Krąg Empatii i Solidarności”, a tym samym pokazać osobom z autyzmem i zespołem Aspergera, że zawsze są w naszych sercach.

 

Zapraszamy również naszych uczniów do międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

W załączeniu regulamin konkursu oraz zasad Wirtualnego Błękitnego Marszu.

Konkurs

Dodany: 2021-02-17
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji:
Zmieniony przez:

Regulamin marszu

Dodany: 2021-02-17
Dodany przez: Agnieszka
Data modyfikacji:
Zmieniony przez: