21 lutego 2024r. ósemkowi ósmoklasiści wzięli udział w #TygodniuNaukiPolskiej w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu. Rozpoczęliśmy ten dzień sprawdzeniem naszej wiedzy po angielsku w 'smartquizie' na platformie Kahoot z  wiedzy o kulturze i geografii krajów anglojęzycznych. Uczniowie w parach odpowiadali na 50 pytań.

Następnie podzieliliśmy się na grupy zainteresowań i uczestniczyliśmy w warsztatach: "Druk 3D.Wprowadzenie uczniów w Technologię Druku Trójwymiarowego" oraz " Bazy Danych. Relacyjna baza danych MySQL. Podstawy języka SQL".

Nasi starsi koledzy byli naszymi przewodnikami po szkole oraz opowiadali nam o profilach i zawodach, w jakich uczniowie kształcą się w Elektroniku.
Zaprosili nas na Dni Otwarte:

5 kwietnia 2024  9.00-18.00
6 kwietnia 2024  9.00-13.00


Dziękujemy!