W piątek 21 czerwca pożegnaliśmy Absolwentów rocznik 2023/2024.

Na początku uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru uczniom klas siódmych. Po tym uroczystym ceremoniale najwybitniejsi absolwenci otrzymali statuetki Primus inter pares. Byli to z klasy 8 a Agata Gawlik i Adam Rogoża.  Następnie Dyrektor Szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej otrzymali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Byli to:

z klasy 8a:

1.     Karolina Hyla

2.     Julia Jamrozik

3.     Hanna Kozioł

4.     Maja Maciejewska

5.     Magda Meus

6.     Maria Samek

7.     Emilia Stachowiak

z klasy  8b:

1.     Tatiana Chudziak

2.     Stanisław Olek

3.     Jan Szczepaniak

Dyrektor Szkoły podziękowała za współpracę Rodzicom:

z klasy 8a: p.Aleksandra Jamrozik, p.Dominika Kozioł, p.Dorota Danek, p.Klaudiusz Gawlik, państwo Marta i Paweł Górscy, p.Marta Kozik

z klasy 8b: p.Agnieszka Czerniak, p.Marcin Chudziak, p.Agnieszka Szczepaniak

Następnie zabrali głos przedstawiciele klas ósmych, dziękując Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu.  Na koniec najstarszych uczniów pożegnali najmłodsi oraz obejrzeliśmy tradycyjne wręczenie Oskarów Ósemki, przygotowane przez uczniów klas siódmych.

Jak zawsze naszych Absolwentów pożegnaliśmy tradycyjnym ostatnim dzwonkiem.